Показано 1–12 із 40

Показати 9 24 36

Альфа-Бентазон гербіцид

Альфа-бентазон - гербіцид для пригнічення і знищення широкого спектру двосім'ядольних бур'янів і рослин сімейства осокових.

Альфа-ефірний гербіцид

Альфа-Ефір - післясходовий системний гербіцид проти однорічних і багаторічних дводольних бур'янів на посівах зернових колосових культур і кукурудзи.

Альфа-Нуфурон Гербіцид

Альфа-Нуфурон - гербіцид системної дії проти однорічних, багаторічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів.

Альфа-Піралід гербіцид

Альфа-Піралід - післясходовий селективний гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та багаторічних коренепаросткових бур'янів.

Гербіцид «Альфа-зірка»

Альфа-Стар - гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур'янів.

Гербіцид 2,4 – D Активний

2,4-Д Актив - системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових колосових культур і кукурудзи.

Гербіцид Alpha-Star-Duo

Альфа-Стар-Дуо - комбінований гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів.

Гербіцид Hammer Duo

Хаммер Дуо - новий двокомпонентний системний гербіцид з розширеним спектром дії_x000D_ для застосування на зернових культурах.

Гербіцид Альфа-Дикамба

Альфа-Дикамба - післясходовий селективний гербіцид системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д і МЦПА, бур'янів.

Гербіцид Альфа-Маїс

Альфа-Маїс - гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних, в т.ч. стійких до 2,4-Д, бур'янів.

Гербіцид Амадор

Амадор - системний післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, в тому числі подмаренником чіпким в посівах зернових колосових культур.

Гербіцид Антизлак

Антізлак - селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів.