Показано 1–12 із 22

Показати 9 24 36

Акула

704  грн
Акула - це високоефективний фунгіцид профілактичної, лікувальної та викорінює дії проти широкого спектру хвороб зернових колосових культур

Збірник фунгіцидів

270  грн
Фунгіцид Піктора - новий пік врожайності. Фунгіцид широкого спектра дії на соняшнику і ріпаку з AgCelence-ефектом.

Конвертований фунгіцид Duo

270  грн
Фунгіцид Кабрио Дуо - високоефективний фунгіцид проти збудників несправжньої борошнистої роси і фітофторозу з позитивним впливом на якість і врожайність культур.

Символічний фунгіцид

270  грн
Фунгіцид Сигнум - інноваційний двокомпонентний фунгіцид з яскраво вираженим AgCelence-ефектом для захисту овочів від комплексу хвороб і картоплі від альтернаріозу.

Фунгіцид Abacus

270  грн
Фунгіцид Абакус - чудовий захист зернових культур від широкого спектру захворювань в поєднанні з AgCelence-ефектом.

Фунгіцид ACROBAT® MC

270  грн
Фунгіциди Акробат МЦ - професіонал в картоплярстві! Локально-системний фунгіцид для боротьби з фітофторозом і альтернаріоз картоплі, томатів, мілдью винограду і пероноспорозом огірка профілактичної та лікувальної дії.

Фунгіцид Adexar® CE Plus

270  грн
Фунгіцид Адексар РЄ Плюс - сила на яку можна покластися! Інноваційний фунгіцид з трьома діючими речовинами з абсолютно різних хімічних класів забезпечує потужну і тривалий захист проти широкого спектру хвороб. Нове 3D-вимірювання в системі фунгіцидної захисту: контролює патогени, викорінює хвороби, стимулює розвиток рослин для досягнення вражаючих врожаїв.

Фунгіцид Alterno

270  грн
Фунгіцид Альтерн - Два в одному: по листу і по цвітінню! Універсальний фунгіцид для застосування ранньою весною і під час цвітіння ріпаку. Новий фунгіцид групи препаратів бренду AgCelence® з двома активними речовинами різних механізмів дії забезпечує надійний контроль хвороб і підвищує врожайність ріпаку, тривалий контроль найнебезпечніших збудників хвороб озимого і ярого ріпаку.

Фунгіцид Bellis

270  грн
Фунгіцид Беллис - новий двокомпонентний фунгіцид бренду AgCelence для надійного захисту і дбайливого зберігання плодів.

Фунгіцид Cumulus DF

270  грн
Фунгіцид Кумулюс ДФ - сірковмісний фунгіцид: стандартне рішення в захисті від мучністоросяних грибів з додатковим акарицидну дією.

Фунгіцид Rex Duo

270  грн
Фунгіцид РЕКС ДУО - двокомпонентний фунгіцид для контролю найважливіших захворювань зернових культур і цукрових буряків.

Фунгіцид Strobi

270  грн
Фунгіцид Строби - високоефективний фунгіцид широкого спектра дії для боротьби з хворобами плодових, овочевих, декоративних культур і винограду.