Показано 1–12 із 38

Показати 9 24 36

Гербіцид «Авангард»

Авангард - грунтовий гербіцид для захисту посівів цукрових буряків, кукурудзи, соняшнику, сої, гороху, ріпаку, картоплі, томатів (розсада), капусти (розсада) та кавунів від однорічних злакових та деяких однорічних дводольних бур'янів.

Гербіцид «Оріон»

Оріон - високоселективний гербіцид для боротьби з широколистими бур'янами, в посівах сої та кукурудзи.

Гербіцид 2,4 – D Активний

2,4-Д Актив - системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними бур'янами в посівах зернових колосових культур і кукурудзи.

Гербіцид Амадор

Амадор - системний післясходовий селективний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, в тому числі подмаренником чіпким в посівах зернових колосових культур.

Гербіцид Білок

Протеже - високоселективний, контактний, гербіцид для контролю однорічних дводольних бур'янів.

Гербіцид Герцотил

Герсотіл - системний післясходовий селективний гербіцид, який забезпечує ефективну боротьбу з більшістю однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, включаючи стійкі до 2,4-Д види, в посівах зернових колосових культур.

Гербіцид Горизонт

Горизонт - селективний трикомпонентний листовий та ґрунтовий, гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур'янами при вирощуванні цукрових, кормових і столових буряків.

Гербіцид Клінефект

Клінефект - високоефективний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур'янами в посівах сої.

Гербіцид Кратоса

Кратос - грунтовий досходовий гербіцид для контролю однорічних злакових і дводольних бур'янів в посівах соняшнику, кукурудзи, сої та інших економічно важливих культур.

Гербіцид мікодин

Мікодін - системний післясходовий селективний гербіцид для знищення однорічних та багаторічних широколистих бур'янів, в тому числі стійких до 2,4-Д і 2М-4Х, в посівах пшениці, ячменю і кукурудзи.

Гербіцид Норвелл

Норвел - системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами, в тому числі з пирієм повзучим та свінороем.

Гербіцид Норвелл Екстра

Норвел Екстра - селективний гербіцид, призначений для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур'янами на посівах соняшнику та цукрових буряків.