Відображається 1-12 з 28 результатів

Фільтр товарів
Показати по 12 24 36
"РОСТОК" NPK+Zn
Закрити
“РОСТОК” NPK+Zn
0

«РОСТОК» NPK+Zn – висококонцентроване, хелатне мікродобриво, що містить легкодоступні форми азоту, фосфору, калію, а також цинку.

"РОСТОК" Бобові
Закрити
“РОСТОК” Бобові
0

 «РОСТОК» Бобові – висококонцентроване, хелатне мікродобриво розроблене з урахуванням потреб та спеціально для бобових культури.

 

"РОСТОК" Бор 100
Закрити
“РОСТОК” Бор 100
0

«РОСТОК» Бор 100 – концентроване добриво з високим вмістом бору в органічній формі. Використовується добриво для позакореневого підживлення всіх сільськогосподарських культур особливо чутливих до нестачі бору.

"РОСТОК" Бор 150
Закрити
“РОСТОК” Бор 150
0

«РОСТОК» Бор 150 – концентроване добриво з високим вмістом бору в органічній формі. Використовується добриво для позакореневого підживлення всіх сільськогосподарських культур особливо чутливих до нестачі бору.

 

"РОСТОК" Бор+молібден
Закрити
“РОСТОК” Бор+молібден
0

«РОСТОК» Бор+молібден – комплексне, рідке, концентроване добриво. Використовується для позакореневого підживлення всіх сільськогосподарських культур особливо чутливих до нестачі бору і молібдену.

"РОСТОК" Буряк
Закрити
“РОСТОК” Буряк
0

«РОСТОК» Буряк – висококонцентроване, хелатне мікродобриво розроблене спеціально для коренеплодів. Склад елементів добрива підібраний для забезпечення рослин у критичні фази необхідними елементами живлення, та швидкого коригування їх нестачі.

 

"РОСТОК" Виноград
Закрити
“РОСТОК” Виноград
0

«РОСТОК» Виноград – висококонцентроване, комплексне хелатне мікродобриво з високим вмістом елементів живлення розроблене спеціально для винограду та інших ліанних культур. Використовується добриво для позакореневого підживлення винограду, лимонника, актинідії та інших ліанних рослин.

"РОСТОК" Екстра
Закрити
“РОСТОК” Екстра
0

«РОСТОК» Екстра – висококонцентроване, хелатне мікродобриво з високим вмістом елементів живлення. Використовується добриво для позакореневого підживлення всіх польових культур, особливо на початковому етапі розвитку рослин, коли виникає найбільша потреба в фосфорі.

"РОСТОК" Зав'язь
Закрити
“РОСТОК” Зав’язь
0

«РОСТОК» Зав’язь – висококонцентроване, комплексне хелатне мікродобриво з високим вмістом елементів живлення. Використовується добриво для поливу та позакореневого підживлення овочевих, плодово-ягідних та декоративних культур.

"РОСТОК" Залізо
Закрити
“РОСТОК” Залізо
0

«РОСТОК» Залізо – концентроване, хелатне добрив з високим вмістом заліза. Розроблене для профілактики та боротьби з хлорозом. Використовується добриво для позакореневого підживлення та крапельного зрошення польових, овочевих, плодово- ягідних та декоративних культур та винограду.

"РОСТОК" Зерновий
Закрити
“РОСТОК” Зерновий
0

«РОСТОК» Зерновий – висококонцентроване, хелатне мікродобриво розроблене спеціально для зернової групи культур.

 

"РОСТОК" Кальцій+мікро
Закрити
“РОСТОК” Кальцій+мікро
0

«РОСТОК» Кальцій+мікро – висококонцентроване, хелатне мікродобриво що містить доступний для рослин азот і кальцій. Використовується добриво для підживлення всіх польових, плодово-ягідних та овочевих культур.